0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Argentina
Liga Profesional
Argentinos Juniors
۰
۲
Tigre
Finished
۰۱:۱۵
Instituto de Cordoba
۳
۱
CA Independiente
Finished
۰۳:۳۰
Barracas Central
۰
۰
Newell's Old Boys
inprogress
۲۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
FK Austria Wien
۱
۳
FC Porto
Finished
۲۰:۳۰
Getafe
۰
۰
Coventry City FC
Finished
۲۰:۳۰
Nottingham Forest
۱
۱
Sunderland
Finished
۲۰:۳۰
Cadiz
۰
۰
Blackpool FC
Finished
۲۰:۳۰
Harrogate Town
۰
۱
Leeds United
inprogress
۲۲:۰۰
AC Fiorentina
۲
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۲۱:۳۰
1. FC Koln
۳
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۹:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۳
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۰۰
Salernitana
۰
۱
Volos NFC
Finished
۱۹:۰۰
Sligo Rovers FC
۳
۳
Everton
Finished
۱۸:۳۰
SK Sturm Graz II
۲
۲
Al Duhail
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۰
۱
Portsmouth
inprogress
۲۱:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۱
SC Freiburg
Finished
۱۹:۳۰
Orleans US 45
۱
۱
A.J. Auxerre
Finished
۱۹:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz II
Finished
۱۸:۳۰
SC Preussen Munster
۰
۰
Heracles Almelo
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۲
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۰:۳۰
Podbrezova
۱
۰
Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
SC Wiener Neustadter
۰
۶
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
Aalesunds FK
۵
۲
Kristiansund BK
Finished
۱۶:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۰۰
Eastleigh
۰
۳
Southampton FC
inprogress
۲۱:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
Grenoble Foot 38
Finished
۱۹:۳۰
Bronshoj BK
۰
۱
Vanlose
Finished
۱۹:۳۰
Rostocker FC
۳
۲
FSV Bentwisch
Finished
۲۰:۳۰
Stamford
۱
۱
Rotherham United FC
inprogress
۲۲:۰۰
Gloucester City FC
۰
۰
Yate Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
FK Pohronie
۲
۲
Podbrezova
Finished
۱۱:۳۰
Oxford City FC
۰
۲
Oxford United
inprogress
۲۲:۰۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
VfB Oldenburg
Finished
۱۹:۳۰
SC Retz
۱
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۰:۰۰
Gabersdorf
۲
۸
Weinland Gamlitz
Finished
۲۰:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۰
۰
TSV 1860 Munchen
Finished
۲۰:۰۰
Voitsberg
۳
۱
SV Lafnitz
inprogress
۲۰:۳۰
FC Bulle
۰
۱
FC Bavois
inprogress
۲۱:۰۰
Kilmarnock
۱
۰
Barrow FC
inprogress
۲۱:۳۰
Bamber Bridge
۰
۱
Salford City
inprogress
۲۲:۰۰
Marine
۰
۱
Ashton United
inprogress
۲۲:۰۰
Persib Bandung
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۳
۱
FC St. Pauli
Finished
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
۲
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۰:۰۰
Al Sadd
۳
۲
Orlando Pirates
inprogress
۲۱:۰۰
Dundela
۰
۰
Glentoran FC
inprogress
۲۲:۰۰
Botswana Defence Force
۱
۷
Supersport United
Finished
۱۰:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
SV Ried
۱
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۳۰
SR Donaufeld
۰
۲
SV Stripfing/Weiden
Finished
۱۹:۳۰
FCM Traiskirchen
۱
۱
SV Horn
Finished
۲۰:۰۰
SpVgg Horsthausen
۲
۲
SG Wattenscheid 09
inprogress
۲۰:۴۵
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۱
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۱:۰۰
AFC Ajax
۱
۰
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
Floridsdorfer AC
۴
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۹:۳۰
Vukovar 1991
۳
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
St. Anna
۴
۰
Lafnitz II
Finished
۲۰:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۲
۳
SV Wildon
Finished
۲۰:۳۰
Saint Mirren FC
۰
۱
Carlisle United
inprogress
۲۲:۰۰
Chorley
۰
۰
Wigan Athletic
inprogress
۲۲:۰۰
Newton Aycliffe
۰
۱
Stockton Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Liversedge
۰
۰
Guiseley
inprogress
۲۲:۱۵
US Concarneau
۱
۲
EA Guingamp
Finished
۱۸:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
SV Westfalia Soest
inprogress
۲۱:۰۰
Yeovil Town
۰
۱
Exeter City FC
inprogress
۲۲:۰۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
۰
۱
OFI FC
inprogress
۲۲:۰۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۰:۳۰
Derby County
۱
۰
Stockport
Finished
۱۲:۳۰
SC Imst
۱
۳
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Baniyas FC
Finished
۲۰:۰۰
Sparta Rotterdam
۱
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۱۷:۰۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۴
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FK Apos Blansko
Finished
۱۹:۰۰
Piast Zmigrod
۰
۶
Sleza Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
OFK Vrsac
۰
۰
Sloven Ruma
Finished
۲۰:۰۰
Reading
۱
۲
Millwall
Finished
۱۴:۳۰
FC Schalke 04
۰
۲
FC Utrecht
Finished
۱۴:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۴:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Al Kuwait
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
۲
۱
Omonia 29th May
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie B
Novorizontino SP
۱
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
Vila Nova GO
۱
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
South America
Copa Sudamericana
Cerro Porteno
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۰۰
LDU Quito
۳
۰
Always Ready
Finished
۰۴:۰۰
Palestino Santiago
۱
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Europe
EURO U19 Group B
Turkey U19
۰
۰
Spain U19
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark U19
۲
۴
France U19
Finished
۱۸:۰۰
Colombia
Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۱
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۴۰
Paraguay
Copa Paraguay
Cristobal Colon
۲
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Egypt
Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۱
۰
Aluminium Nag Hammadi
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
Parva liga
PFC Cherno More Varna
۰
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۱۵
Levski Krumovgrad
۱
۰
PFC Slavia Sofia
inprogress
۲۱:۴۵
Sweden
Allsvenskan
IK Sirius FK
۳
۴
Malmo FF
Finished
۲۰:۳۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۳
۱
Odds Ballklubb
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Malaysia
FA Cup
Terengganu
۳
۲
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
Kedah
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Denmark
Superliga
AGF Aarhus
۱
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۰
AaB Aalborg
inprogress
۲۱:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Najaf
۰
۰
Zakho
Finished
۲۰:۰۰
AL Zawraa SC
۰
۳
Duhok
Postponed
۲۰:۰۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
PK Keski-Uusimaa (W)
Finished
۱۹:۰۰
Poland
1. Division
Polonia Warszawa
۰
۱
Znicz Pruszkow
Finished
۱۹:۳۰
OKS Odra Opole
۰
۱
KS Ruch Chorzow
inprogress
۲۲:۰۰
Denmark
1st Division
Hvidovre IF
۱
۰
Koge
Finished
۲۰:۳۰
B93 Kopenhagen
۰
۰
Kolding IF
Finished
۲۰:۳۰
Vendsyssel FF
۳
۰
FC Roskilde
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۲
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Nomme United
۰
۴
JK Nomme Kalju
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
۱
۰
EC Bahia U20
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۲
Palmeiras U20
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۳
۱
Ceara U20
Finished
۰۴:۰۰
Canada
Premier League
HFX Wanderers FC
۳
۱
Valour FC
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Angostura FC
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۲
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۳:۱۵
India
Calcutta Premier Division
Army Red
۰
۰
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Suruchi Sangha
۳
۰
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۱
۷
Diamond Harbour
Finished
۱۳:۰۰
Police AC
۰
۶
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
Asia
AFF U19 Championship
Thailand U19
۲
۱
Singapore U19
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia U19
۱۱
۰
Brunei U19
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Praha
۲
۱
Pardubice
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۰
Primorje Ajdovscina
inprogress
۲۱:۴۵
Australia
NPL Queensland
Queensland Lions SC
۰
۰
Redlands United
Finished
۱۴:۰۰
Malaysia
Liga A1
PIB FC
۱
۰
Gombak FC
Finished
۱۲:۱۵
Africa
CECAFA Club Cup
AP Rwandaise FC
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
Finished
۱۵:۳۰
Hay Al Wadi
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۹:۳۰
Myanmar
National League
Dagon Star United
۲
۱
Ispe FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Victoria
Melbourne Knights
۲
۱
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۱
۲
Dandenong City
Finished
۱۳:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
Slask Wroclaw
۰
۱
Lechia Gdansk
inprogress
۲۲:۰۰
Serbia
Super Liga
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۲
۳
Zeleznicar Pancevo
Finished
۲۰:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
Partizan Belgrade
inprogress
۲۲:۳۰
Indonesia
Piala Presiden
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Persis Solo
Finished
۱۶:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۲
۲
Myllykosken Pallo -47
Finished
۱۹:۳۰
Pepo Lappeenranta
۳
۱
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Northcote City
۱
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۰
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
U23 League
Puebla U23
۲
۳
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Atletico San Luis U23
۳
۱
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۰
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۱۳:۳۰
New Lambton FC (W)
۱۲
۰
Mid Coast (W)
Finished
۱۲:۱۵
Bolivia
Reserve League
Nacional Potosi Reserves
۱
۱
Bolivar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Independiente Petrolero Reserves
۰
۱
The Strongest Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۶
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga I
Politehnica Iasi
۱
۰
FC Botosani
Finished
۱۹:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۰
۰
FCSB
inprogress
۲۲:۳۰
Colombia
Primera B
Internacional Fc De Palmira
-
-
Real Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Minnesota United FC II
۳
۲
Austin FC II
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
U19 Championship
Tiendas Margos U19
۳
۳
Aguilas Doradas U19
Finished
۱۸:۳۰
Tigres U19
۰
۱
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Panama
Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۰
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
North Sunshine Eagles
۲
۰
Altona City
Finished
۱۴:۰۰
Pascoe Vale SC
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۵
۰
Brunswick Juventus
Finished
۱۴:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
۰
۰
Real Santa Cruz
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Manly United FC
۰
۱
Marconi Stallions
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Nepean FC
۰
۵
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Hurstville ZFC
۴
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Manly United FC U20
۱
۲
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
Nepean FC U20
۱
۲
Dulwich Hill U20
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic U20
۲
۳
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Bentleigh Greens U23
۲
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۲
۰
Redlands United U23
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston United
۰
۵
Riverside Olympic
Finished
۱۳:۴۵
Germany
Regionalliga Bayern
Spvgg Ansbach
۱
۴
Nurnberg II
Finished
۲۰:۰۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۰
TSV Aubstadt
Finished
۲۰:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۲
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۲۰:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۱
۱
Alta IF
inprogress
۲۱:۳۰
Macao
Elite League
Monte Carlo
۱
۱
Gala
Finished
۱۴:۳۰
University of Macau
۴
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۶:۳۰
Poland
2. Division
Chojniczanka Chojnice
۲
۰
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۲۱:۰۰
GKS Jastrzebie
۵
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
FAI Cup
Waterford FC
۰
۱
Cockhill Celtic FC
inprogress
۲۲:۱۵
Galway United
۲
۰
Longford Town
inprogress
۲۲:۱۵
Treaty United
۰
۰
Kilbarrack United
inprogress
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
۰
۲
Kerry FC
inprogress
۲۲:۱۵
Drogheda United
۰
۰
Dundalk FC
inprogress
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
۰
۰
Ringmahon Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۰
۰
Shamrock Rovers FC
inprogress
۲۲:۱۵
Wilton United FC
۰
۰
Carrigaline United
inprogress
۲۲:۱۵
Lithuania
A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۲
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Challenge League
Neuchatel Xamax FC
۲
۱
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۱:۰۰
FC Aarau
۰
۲
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
FC Schaffhausen
۲
۳
Etoile Carouge FC
inprogress
۲۱:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women
Flinders United (W)
۱
۲
Sturt Lions (W)
Finished
۱۴:۳۰
West Adelaide (W)
۵
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۴:۳۰
FFSA NTC (W)
۰
۳
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
RB Leipzig (W)
۵
۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۶:۳۰
MFK Ruzomberok (W)
-
-
MSK Zilina (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۵
۱
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
West Adelaide Reserves (W)
۲
۰
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Flinders United Reserves (W)
۴
۰
Sturt Lions Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
FNL
SFC Opava
۳
۳
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Reserve League
AD Tarma Reserves
۰
۰
Cienciano Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۲
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights Reserves
۰
۴
South East United
Finished
۱۳:۴۵
Wales
League Cup
Taffs Well
۰
۰
Merthyr Town
inprogress
۲۲:۰۰
Afan Lido Port Talbot
۰
۱
Cardiff U21
inprogress
۲۲:۰۰
Llay Miners Welfare
۱
۱
Denbigh Town
inprogress
۲۱:۳۰
Ruthin Town FC
۰
۰
Bangor 1876
inprogress
۲۲:۱۵
Flint Mountain FC
۰
۰
Gresford Athletic
inprogress
۲۲:۰۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Utc de Cajamarca
۱
۰
Cusco FC
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Huancayo
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Iceland
Besta Deild Kvenna Women
Thor Akureyri (W)
۰
۱
Vikingur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Centro Espanyol
۱
۰
CA Lugano
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Espanol
۲
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Desportivo Brasil U20
۱
۱
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
۱
۱
Ferroviaria U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Jau U20
۱
۱
Inter Limeira U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
۰
۱
Guarani SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۱
۰
Sao Caetano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۱
۱
Referencia U20
inprogress
۲۱:۳۰
GE Prudente U20
۱
۰
Mirassol U20
inprogress
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
۰
۱
Sertaozinho U20
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
Kolmonen
HoDy
۲
۸
FCJ Blackbird
Finished
۱۹:۳۰
MiPK
۴
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
Korsnas FF
۰
۱
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۹:۳۰
FC Kiisto
۳
۰
Sporting Kristina
Finished
۱۹:۳۰
SC Zulimanit
۳
۱
AFC Keltik
Finished
۲۰:۱۵
ViPa
۱
۰
KeuPa
Finished
۱۹:۳۰
Singapore
Premier League
Brunei Dpmm FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۴۵
Geylang United FC
۵
۳
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۲
۰
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۵
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Finland
Ykkonen
OLS
۲
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Amateur Cup
DSG Ferlach
۰
۴
SAK Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
Finished
۲۰:۰۰
UFC Purbach
۱
۲
SC Kittsee
inprogress
۲۱:۳۰
Magdalener SC
۳
۵
DSG Ledenitzen
Finished
۱۹:۱۵
UFC Markt Allhau
۰
۱
Jennersdorf
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Cearense U20
CEFAT Tirol U20
۱
۰
АЕ Tiradentes U20
inprogress
۲۱:۳۰
Icasa CE U20
۰
۰
Cariri FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Horizonte FC U20
۲
۰
Floresta EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
3 de Febrero
۱
۱
Encarnacion FC
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۲
۰
IR Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
HK Kopavogur (W)
۰
۰
UMF Grindavik (W)
inprogress
۲۲:۰۰
UMF Selfoss (W)
۰
۰
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Bayernliga South
Heimstetten
۴
۰
FC Ismaning
Finished
۲۰:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۲
۱
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches
Argentina
۰
۱
Guinea
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Southside Eagles
۵
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Paraibano U20
Esporte de Patos U20
-
-
Queimadense U20
Finished
۰۳:۰۰
Russia
Youth Championship
Ural U19
۱
۱
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Master-Saturn U19
۰
۱
Strogino U19
Finished
۱۳:۳۰
Rubin Kazan U19
۰
۰
Krasnodar U19
Finished
۱۵:۳۰
Zenit U19
۲
۳
Chertanovo U19
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moscow U19
۳
۱
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۲
۲
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Moscow U19
۲
۳
CSKA Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۲
۱
FK Orenburg U19
Finished
۱۷:۳۰
Fakel Voronezh U19
۲
۱
Rostov U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۳
۰
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Launceston United U21
۱
۳
Riverside Olympic U21
Finished
۱۱:۳۰
Kazakhstan
League Cup
FC Shakhter Karagandy
۲
۴
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Zhetisay
۲
۱
Aktobe II
Finished
۱۵:۳۰
FK Arys
۰
۱
FC Altai Oskemen
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
1. Division
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۳
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۸:۰۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Figueirense U20
۱
۰
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۰۰
Iceland
U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۰
۲
Selfoss/Arborg U19
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women
Flamengo RJ U20 (W)
۰
۰
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Paraguay
Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۳
۰
Sol de America (W)
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید